HAKKIMIZDA

Deneyim ve müşteri odaklı değer anlayışıyla çalışıyoruz. Firmamız 2004 senesinden bugüne endüstriyel su arıtma sektöründe hizmet vermektedir. Üstün performansa sahip endüstriyel su arıtma cihazlarının tüketiciye sunulması aşamasında ve her bir üründe kaliteli hizmet garanti ediyoruz. Başarılı ürünlerle ideal bir marka değeri yaratmak amacıyla bir su arıtma cihazından beklenen tüm hizmetleri sağlamayı amaçlıyoruz. Ürün garantisi sayesinde satış öncesi ve sonrasında müşterilerimizle bağımızı devam ettiriyoruz. İhtiyaç duyulan tüm aşamalarda ve bakım süreçlerinde yanınızdayız. Sorumsuz çalışma performansı ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Mayer Kimya arıtma cihazlarında kullanılan her bir parçanın üretiminde aynı özen gösterilir. Dünya üzerinde tüm bölgelerde garanti sunulan ürünler ile mağduriyet yaşamadan hizmet almak mümkündür.

Vizyonumuz

Markanın uzun yıllara yayılan değerini korumak ve üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz. Bir üründe talep edilen tüm özellikleri sunmayı amaçladığımız çeşitli güncel cihazlar sunuyoruz. Halihazırda kullanışlı ve başarılı ürün tasarımlarının yanı sıra markayı geleceğe taşımak için yeni ürünler ortaya koymayı amaçlıyoruz. Satış işlemlerinin tüm aşamalarında ve elbette sonrasında da müşterilerimizle iletişimi sürdürüyoruz. Kesintisiz müşteri memnuniyeti oluşturmak adına uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Çalışmalarımızda ayrıntılara önem veriyor veüstün kalite anlayışını iyi hizmetin temelini oluşturduğuna inanıyoruz. Bu nedenle uzun yıllar güvenle kullanılabilecek ömür boyu servis garantisi altında olan Mayer Kimya endüstriyel su arıtma cihazlarını müşterilerimize sunuyoruz.

Misyonumuz

Teknolojik alt yapıların ilerlemesi her alanda olduğu gibi su arıtma cihazlarının da modern tasarımlara evrilmesine yol açtı. Uzun yıllardır distribütörlüğünü yaptığımız Mayer Kimya firması güncelleme ve esnek yapı odaklı modelle çalıştığı için son teknoloji ürünleri sunuyoruz. Gelişmeleri her geçen gün takip ederek yaşama sağlık katan ideal su tüketiminin sağlamayı hedefliyoruz. Çok sayıda kullanıcısı olan Mayer Kimya ürünleri pek çok açıdan tercih edilmektedir.